
JUŻ ROK TWORZYMY SZKOLENIA ON-LINE
Mili Państwo! Rok temu – dokładnie 17 kwietnia wprowadziliśmy do naszej oferty szkolenia on-line 

Bardzo cieszymy się, że taka forma szkoleń zyskała Państwa aprobatę i, że dodawaliście nam odwagi, żeby je kontynuować. Możecie dzięki nim pozyskiwać wiedzę każdego miesiąca przez szklany ekran 
Dziękujemy Wam ogromnie, że jesteście z nami i zapraszamy do udziału w kolejnych szkoleniach.